Start

Witaj na stronie domowej Michała 'misiekf’ Foltaka.

Kim on jest?Clipboard01
Urodzony w podwarszawskim Pruszkowie rocznik 85. Fascynat muzyki bez względu na gatunek, bo muzyka to muzyka, a „zaszufladkowanie w jednym gatunku to najgorsza rzecz jaką można sobie zrobić”.
Chodzący dowód na to iż bez „wykształcenia” można coś osiągnąć.
Realizator dźwięku, ale i nie tylko. Radio to druga jego pasja. Realizował dźwięk w Akademickim Radiu Kampus, wcześniej w Planeta.fm, Radio Bajka, widział się w PR3 lecz nigdy do niej nie trafił. Chętnie wspiera nowe projekty.
Kariera zawodowa, różna, od Call Center, po LFX Agency z którą cały czas współpracuje. Swego czasu tworzył łatki  polonizacyjne GoogleTalk, gdy Gtalk był jeszcze rozwijany.
Pan techniczny w Teatrze Małego Widza w latach 2012-2023. Obecnie pracuje jako realizator audio, wideo, montażysta wideo i audio oraz wydawca w Radiu 357.
Od jakiegoś czasu emituje na swojej stronie www podcast pod selektywną nazwą Selekcja gdzie w formie seta prezentuje nową, dobrą muzykę klubową z naciskiem na Trance, House i Progressive, lecz jak ostatnio widać (a raczej słychać) nie zamyka się tylko na te gatunki. Audycję tę uważa za pewien aspekt edukacji muzycznej ukierunkowanej na muzyce klubowej.
Czasami robi mashupy, i próbuje stworzyć coś swojego.
Jednak cały czas twierdzi, że on jest od grania a nie tworzenia, choć grać nie potrafi ;)
Nie lubi być nazywany dj’em.

Chcesz coś dodać?

Czym jest ta strona?
Strona jest moim agregatorem treści z internetu. Piszę o tym co mnie interesuje, czyli nowinki technologiczne, media, reklama, trochę muzyki.
Nie jestem blogerem, nie mam lekkiego pióra, ale lubię pisać o tym co może dotyczyć każdego z nas.
Jeśli nie dotyczy w tej chwili, to na pewno będzie dotyczyć w niedalekiej przyszłości.