Jak to meila do Sony wysłałem…

Podjarany ilością wpisów na Wykop.pl jak to ludzie piszą, ot tak dla jaj postanowiłem napisać meila do Sony, a nóż widelec myślę.
Niestety Sony (pisząc pod oficjalny adres kontaktowy) nie odpowiedziało. Ciekawe dlaczego. Ja chciałem po prostu przetestować w domu tą „całą magie 3D”.

Treść meila zamieszczam poniżej.
 Witam,
piszę ponieważ stałem się szczęśliwym posiadaczem telewizora KDL-37EX720. Do telewizora nie są dodawane okulary których koszt to ok 230zł więc dosyć sporo jak na jedna sztukę okularów. Postanowiłem więc wybrać się do CH Arkadia, do Sony Center aby wypożyczyć okulary i na własnej skórze, we własnym domu przekonać się jak sprawdza efekt przed zakupem okularów za ponad 500zł.
W rozmowie telefonicznej zostałem poinformowany że okulary są i doba za pierwszą sztukę to 25, a za drugą 20 zł na trzy dni. Po dojeździe na miejsce dowiedziałem się, że oczywiście ceny za 3 dni się zgadzają, ale jest jeszcze kaucja. Wynosząca 300zł za sztukę. 300zł, serio? to jest więcej niż cena rynkowa okularów. Cena 300zł kaucji za sztukę? Chciałem pogratulować promowania nowych technologii.

Szczęśliwy posiadasz KDL-37EX720 i Playstation3 z kontolerami Move. i chyba na tym zakończę.

Może ten wpis trafi na wykop. Może publikacja na moim blogu coś da… zobaczymy.
Wiadomość wysłałem 16 stycznia 2012 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*