Dzień w telewizji

Czyli codzienny skrót wydarzeń w rynku telewizyjnym.

NEXT MUSIC HD w kablu.
Next Music HD poinformował na swoim facebook’u iż będzie dostępny w jednej z Polskich kablówek. Niestety nie chce zdradzić która. Należy więc bacznie obserwować swojego dostawcę.

nsport z prawami do piłki ręcznej.
Nsport (iTi) wykupił prawa do transmisji zmagań szczypiornistów podczas walki w kwalifikacjach do olimpiady. Trzy mecze będą transmitowane od 6 do 8 kwietnia na antenach nsportHD.

Amerykański Chopper ze specjalnym odcinkiem z udziałem WOŚP.
9 kwietnia w Lany Poniedziałek o godzinie 16 w Discovery Channel będzie można obejrzeć specjalny odcinek Amerykańskiego Choppera, w którym będzie tworzony motor dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


TV6 wydłuża czas emisji.
TV6 nadający poprzez Naziemną Telewizję Cyfrową oraz dostępny poprzez dostawców satelitarnych wydłuża swoje godziny nadawania. Od 2 kwietnia kanał będzie rozpoczynał swój dzień o 9:25, a kończył bez zmian o 2giej w nocy. Nową przestrzeń wykorzysta na powtórki programów typu „reality show” oraz serialów.

Kanały TVN z dodatkową ścieżką dźwiękową.
TVN Meteo oraz TVN24 zyskały dodatkową ścieżkę dźwiękową. Obecnie jest tam przekazywany identyczny dźwięk, ale prawdopodobnie zagości audiodeskrypcja dla osób niedowidzących.

Kolejny kanał MTV w formacie 16/9.
MTV Hits jest kolejnym kanałem który oprócz MTV Dance i MTV ROCK nadaje obraz w wersji panoramicznej 16/9. Z muzycznych kanałów które należą do MTV Networks w 4/3 pozostają Viva Polska oraz główny kanał MTV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*